O nas

Blog ten powstał jako część większego projektu, który chcemy realizować na stronie matce: turystykaprywatna.pl. Mam nadzieję powstanie więcej interesujących podobnych blogów o różnorodnej tematyce związanej z turystyką krajową, zarówno indywidualną jak i zorganizowaną.

Mamy nadzieję, że znajdzie on wasze uznanie, szerokie grono czytelników, a przede wszystkim pomoże wszystkim zainteresowanym.

Nasz pomysł na stronę wyrósł nie tylko z faktycznych potrzeb. Także z tradycji rodzinnej jej założyciela Lesław Kryczałło. Założyciel jest synem znanego popularyzatora i organizatora turystyki krajowej, a przy tym zasłużonego turysty praktyka – Piotra Kryczałło (pseudonim turystyczny: Piotruś). Piotruś jest naszym patronem. Można o patronie przeczytać więcej na poświęconej mu stronie: naszpatron.turystykaprywatna.pl .

Nadmienię, że jest on także patronem prężnego trójmiejskiego turystycznego Klubu PTTK ‚Bąbelki’ (strona www: babelki.pl), który razem z przyjaciółmi założył wiele lat temu, we wczesnych latach smutnego PRL, nie jedynego jaki zakładał, ale bez wątpienia do dziś najbardziej aktywnego, licznego i młodego ‚duchem i ciałem’ swych członków.